Byli jste s naší prací spokojeni? Chcete se s dalšími návštěvníky stránek podělit o své zkušenosti? Neváhejte a napiště nám recenzi. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.


Recenze

Datum: 29.06.2018

Vložil: KeisOrape

Titulek: Всем привет!

Доброго времени суток! Интересный у вас сайт!

Несколько дней назад в форуме нашел cv102f50 91 в фирме prom electric. Рекомендую!

Успехов всем!

Odpovědět

—————

Datum: 14.06.2018

Vložil: RobertPag

Titulek: excellent site Jarle Thorsen SiteTalk Reviews

good site Jarle Thorsen Truth

Odpovědět

—————

Datum: 08.06.2018

Vložil: AlbertDremn

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is a vital a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really miserable and inconvenient for your patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections of the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections from other areas with the body. A patient may experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal in the prostate defect then the use antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain the cause of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some of the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations each week will help to prevent cancer of prostate.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to adopt to make certain a proper prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should opt for prostate examination at least one time annually.

Odpovědět

—————

Datum: 10.02.2017

Vložil: Marcela a Petr Piechovi

Titulek: Poděkování a doporučení

Velmi mě těší, že už podruhé mohu vložit recenzi na tyto webové stránky.
Protože jsme byli s prací pana Láryše prvně velmi spokojeni, obrátili jsme se na něj i tentokrát, když jsme stavěli a zařizovali dům. Pan Láryš spolu se svým kolegou opět předvedl precizní práci při zateplení domu, při položení dlažby v přízemí domu, s dlažbou a obklady ve dvou koupelnách, instalací sprchového koutu. Nejvíce si cením jeho odborných rad a doporučení, ochoty, rychlosti a samozřejmě precizně odvedené práce. On to totiž ani jinak neumí :) Je na sebe přísný a po sobě nezanechá práci, se kterou by nebyl on sám stoprocentně spokojen.
Možná vás napadne, proč začínám s výčtem prací až od zateplení domu atd. Je to z toho důvodu, že na stavbu domu neměl pan Láryš v té době prostor díky zakázkám, které měl domluvené na půl roku dopředu a my nemohli čekat. Byla to ale velká chyba, jelikož to, co předvedlo to zednické nemehlo, na které jsme narazili, to bylo opravdu neštěstí. Křivé stěny, snad ani jeden roh v pokojích nemá pravý úhel, vnitřní příčky ani nic dalšího raději zmiňovat nebudu, protože jen pomyšlení na to vše mi zvyšuje tep!
Naštěstí vše dokončil a mnohé napravil pan Láryš, kterému tímto MOC děkujeme!

Odpovědět

—————

Datum: 20.12.2016

Vložil: p.Zaoral

Titulek: Poděkování

Chtěl bych velmi poděkovat panu Láryšovi a jeho kolegům za výborně odvedenou práci při rekonstrukci. Dlažba, obklady, omítky, sádrokartoy a další věci skvěle provedené.
Cením si velmi i toho, že pan Láryš měl i další dobré nápady, které mě zprvu ani nenapadly a nakonec jsem byl rád, že byly do rekonstrukce zakomponovány.
Velmi vstřícné jednání, přehledné vyúčtování a absolutně profesionální až nadstandardní přístup je to, co mě na něm nadchlo.
Doporučuji všem, kteří potřebují udělat práci kvalitně a za rozumnou cenu.
V budoucnu určitě znovu rád využiji těchto služeb.
Ještě jednou moc děkuji a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků.

Odpovědět

—————

Datum: 19.06.2016

Vložil: Štruncovi

Titulek: Doporučení

Rádi bychom tímto poděkovali panu Láryšovi za kvalitně provedenou rekonstrukci koupelny a WC (nové obklady, sanita a SDK podhledy), nových omítek a výmalby ve třech pokojích a v předsíni včetně SDK podhledů. S výsledkem jsme velmi spokojení. Doporučujeme!

Odpovědět

—————

Datum: 10.06.2016

Vložil: Zuntovi

Titulek: Poděkování

Chtěli bychom poděkovat panu Láryšovi a doporučit jej. Byli jsme s jeho přistupem, prací i ochotou udělat spoustu věcí nad rámec povinnosti velmi spokojeni. Pracuje rychle, spolehlivě, umí dobře poradit. Kéž by bylo více takových! Děkujeme

Odpovědět

—————

Datum: 21.02.2016

Vložil: Hlaváč

Titulek: Doporučení

Touto cestou chci poděkovat panu Láryšovi a jeho kolegům za perfektně odvedenou práci - rekonstrukci bytového jádra.
Preciznost, rychlost, bezproblémová komunikace, maximální vstřícnost a ochota - přesně takhle probíhaly veškeré práce.
Navíc si velice cením toho, že pan Láryš při rekonstrukci sám od sebe zařídil a udělal spoustu věcí, které vůbec nebyly jeho povinností, takže všechno šlo jako na drátkách, prostě paráda.

Doporučuji všem a děkuji!

Odpovědět

—————

Datum: 08.02.2016

Vložil: Hudečková

Titulek: Spokojenost a poděkování

Chci poděkovat této firmě za profesionální přístup, pomoc při nákupu materiálu, dodržování dohodnutých termínů a výborně odvedenou práci. Máme byt 5+1, proto jsme jejich služby využili opakovaně. Vím, že se na ně mohu opravdu spolehnout.

Odpovědět

—————

Datum: 19.01.2016

Vložil: Svobodovi

Titulek: Rekonstrukce kuchyně a bytového jádra

Velice děkujeme firmě pana Láryše a všem jeho spolupracujícím kolegům, hlavně panu Krotkému a panu Mokrošovi. Vzhledem k tomu, že pan Láryš je zodpovědný a šikovný profesionál, který svou práci umí a dělá velice dobře, obklopuje se stejně kvalitními kolegy. Po dobu naší rekonstrukce ukázali všichni, že svou práci dělají více než dobře a pečlivě. Dodržovali domluvené termíny, pomáhali s nákupy a ochotně řešili všechny naše nároky a požadavky.
Ještě jednou panu Láryšovi moc děkujeme a přejeme mnoho stejně spokojených zákazníků jako jsme byli my.

Odpovědět

—————

Kontakt

Miroslav Láryš

Ostrava

+420 739 005 833